Draagbaar energieopslagsysteem met minder dan 40mΩ weerstand 12,8V nominale spanning en IP65 waterdichtheid
Productdetails:
| Merknaam: | TAC Or OEM ODM |
| Certificering: | MSDS REACH |
| Model Number: | 2000MP |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Minimum Order Quantity: | 50 Packs |
|---|---|
| Prijs: | USD 50-100 |
| Packaging Details: | Meet Un38.3 Require |
| Delivery Time: | 15-25 Days After Order Confirm |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 10000/month |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Charging Voltage: | 16.8V 10A | Support Device: | Mobile Phones Devices |
|---|---|---|---|
| Waterproof: | IP65 | Nominal Voltage: | 12.8 V |
| Outport: | USB 5V/1A | Housing: | Abs +plastic |
| Usb Type C: | 2×5V 2A | Rated Power: | 288.6wh |
| Markeren: | Draagbaar energieopslagsysteem met weerstand van minder dan 40 mΩ,12,8V nominale spanning lithiumbatterij krachtcentrale |
||
Productomschrijving
Draagbaar energieopslagsysteem
Geavanceerde mobiele energieoplossing
Dit hoogwaardige draagbare energieopslagsysteem levert betrouwbare stroom voor avonturen in de buitenlucht, noodhulp en dagelijks gebruik.Met geavanceerde lithiumbatterijtechnologie met uitzonderlijk lage weerstand voor maximaal rendement.
Belangrijkste voordelen:
- Ultralage weerstand (< 40mΩ) voor minimaal energieverlies
- Chemie van langdurige LiFePO4-batterijen
- 12.8V nominale spanning met 48V ontladingscapaciteit
- IP65 waterdichtheid voor ruige omgevingen
- Zuivere sinusgolfinverter voor schone vermogen
Technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Waterdichtheid | IP65 |
| Nominaal vermogen | 2880,6Wh |
| Ontladingsspanning | 48 V |
| Nominale spanning | 12.8V |
| Interne weerstand | < 40mΩ |
| Opladen | 17V 5A oplader (10 uur volle lading) |
| Type omvormer | Pure sinusgolf |
| Huismateriaal | ABS + Plastic |
| Batterijchemie | NCM-lithium-ionbatterij |
Outputconnectiviteit
- Standaard USB:5V/1A voor smartphones en kleine elektronica
- Dual USB Type-C:2×5V/2A voor snel opladen van moderne apparaten
- Device compatibiliteit:Mobiele telefoons, tablets, iPad, iPod, MP3/MP4-spelers
Toepassingsscenario's
Deze veelzijdige energiecentrale is ideaal voor meerdere omgevingen en toepassingsgevallen:
- Recreatie in de open lucht:Kamperen, wandelen, vissen
- Nood back-up:Stortingen en natuurrampen
- Voor professioneel gebruik:Bouwterreinen, evenementen in het buitenleven, mobiele werkplekken
- Integratie van zonne-energie:Leven buiten het net en duurzame energieoplossingen
Veiligheid en naleving
- MSDS en REACH-gecertificeerd
- UN38.3-conform vervoer
- Bescherming tegen overlading en kortsluiting
- Temperatuurregelsystemen
Wilt u meer details over dit product weten



